O NAS                     PRODUKTY                     KONTAKT             
Oprogramowanie dla laboratorium

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania do zarządzania laboratorium firmy Polcargo International.
Program umożliwia: przyjmowanie zleceń, nadzór nad realizacją zleceń, wystawienie świadectw analizy, gromadzenie dokumentacji w formie kartotek, jak i fakturowanie. System zawiera elementy kontroli jakości, oraz system uprawnień, określający co użytkownik może , a czego nie może zrobić w systemie . Program został oparty o doświadczenia Polcargo International, posiadającego 2 akredytowane laboratoria, jak również akredytowanej jednostki kontrolnej typu A, i akredytowanej jednostki certyfikującej wyroby.
Unikalną cechą systemu jest to, iż zapewnia obsługę wielu próbek w ramach jednego zlecenia dla wielu pracowni laboratorium, nie tracąc możliwości szczegółowego określenia zakresu odpowiedzialności.
System można rozbudowywać o szczegółowe raportowanie, w tym rozwiązania typu business intelligence, jak również moduły z zakresu zarządzania personelem w kontekście zapewnienia jakości i planowania szkoleń, nadzoru nad aparaturą, zakupami i in. Dostosowujemy system do indywidualnych preferencji i potrzeb - szczegółowe rozwiązania są opracowywane na życzenie klienta.

Zarządzanie dokumentami
Oprogramowanie dla drukarni
Oprogramowanie dla laboratorium
PRODUKTY
Oprogramowanie dla laboratorium
Copyright © 2016 EDIT systemy informatyczne s.c. - Wszelkie prawa zastrzeżone.